Coaching Travel - Madera 2017 - W drodze do Szczęścia - zrealizowane - VictoriaTravel.pl

Coaching Travel – Madera 2017 – W drodze do Szczęścia – zrealizowane

to jest oferta archiwalna

... ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy stworzyli specjalnie dla Ciebie nową, podobną ofertę. Napisz albo zadzwoń, a na pewno pomożemy!

img_6842-620x245

Termin: 14 Mar 2017 – 21 Mar 2017
Kierunek: Madera
Cena: 6878 zł

Tym razem będziemy skupiać się głównie na tym jak być jeszcze bardziej szczęśliwym. Jak mówi profesor Tal Ben-Shahar z Uniwersytetu Harvarda „ Nie warto zadawać sobie pytania czy jestem szczęśliwy? Ponieważ jest to pytanie zamknięte. Sugeruje ono, że są tylko dwie możliwości – albo jestem szczęśliwy, albo nie. Dlatego lepiej postawić sobie pytanie” Jak mogę być jeszcze bardziej szczęśliwy?”

Zobacz film z poprzedniego wyjazdu

Plan wyjazdu Coaching Travel Madera 2017

PLANOWANE GODZINY PRZELOTU MIEJSCE DATA WYLOT PRZYLOT
Warszawa Funchal 14 Marca 2017 09:00 13:25
Funchal Warszawa 21 Marca 2017 14:15 20:30

Hotel Melia Madeira Mare Resort & Spa 5*****.

Nowoczesny i stylowo urządzony, należy do znanej sieci hotelarskiej Melia Hotels Inernational i oferuje najwyższą jakość usług. Malowniczo położony, blisko stolicy wyspy Funchal, ma gustownie wyposażone wnętrza, wysokiej klasy restauracje i bary z tarasami, skąd rozciąga się piękny widok na ocean. Komfortowe pokoje utrzymane są w ciekawej kolorystyce i mają wszystkie możliwe wygody. Pełen relaks zapewnia ekskluzywne i bogato wyposażone centrum Malo Clinic Spa, z bogatą propozycją masaży, zabiegów relaksacyjnych i upiększających.

fncmelg_16

Program

Program jest pewną ramą filozoficzno-poznawczą, która dostarcza nowej wiedzy i inspiracji jak być bardziej szczęśliwą, spełnioną i dojrzała osobą. Zamieniamy sformułowanie „proza życia” na ”poezja życia”,

  • uczymy się nowych wzorców myślenia i działania,
  • poszerzamy własną perspektywę,
  • odnajdujemy zasoby w sobie, których wcześniej nie byliśmy świadomi
  • uczymy się radzić sobie z wyzwaniami życia w kreatywny sposób
  • doświadczamy różnych perspektyw i bogactwa, które daje nam zmieniające się otoczenie i inne osoby
  • poznajemy jak wrócić do szczęścia po stracie i trudnych sytuacjach życiowych
  • pomagamy jak odnaleźć właściwą drogę „na rozstaju” i jak bezpiecznej wchodzić w kolejne „zakręty” 🙂
  • budujemy własną strategię szczęścia, bo szczęście to zadanie na całe życie

Metodologia coachingu

Polega na koncentrowaniu się na zasobach i możliwościach, uczymy bycia „tu i teraz” oraz spoglądania w przyszłość, jeśli analizujemy przeszłość to tylko w kontekście – czego mnie uczą te doświadczenia, jak mogę skorzystać z nich dzisiaj? Stosujemy zasadę ekologii w coachingu – to znaczy szukamy rozwiązań które są bezpieczne, budujące, nie szkodzą innym i dbają o otoczenie. To ty decydujesz o poziomie otwartości i tym co wnosisz do grupy, angażujemy się i staramy wykorzystać najlepsze nasze umiejętności, każdy z nas bierze odpowiedzialność ze efekty swojej pracy. Ty decydujesz ile z odkryć i wniosków weźmiesz dla siebie i wdrożysz w swoim życiu, nie namawiamy, nie wywieramy presji ale ułatwiamy i pomagamy w wypracowaniu własnej strategii szczęścia. Wierzymy, ze każdy z nas zasługuje na dobro, szczęście i spełnienie.

Dzień 1

Zajęcia w hotelu. Czym jest dla mnie szczęście. Przedstawienie uczestników. Omówienie zasad i pracy coachingowej. Ustalenie kontraktu z grupą.

wycieczki-madera-03

Dzień 2

Funchal. Superwizja poranna. Czym jest coaching a czym coaching nie jest. Omówienie celów na coaching grupowy. Z jakim efektem chcesz zakończyć swoją podróż po wyspie. Wyjazd rano, przejazd kolejką linową ponad dachami miasta Funchal. Zwiedzanie: sanktuarium Matki Boskiej na wzgórzu Monte, ogród tropikalny z roślinnością reliktową i endemiczną Madery oraz zjazd saniami po asfalcie.

wycieczki-madera-04

Dzień 3

Półwysep Św. Wawrzyńca. Superwizja poranna. Na czym budujesz swoje powodzenie. Jakie masz mocne strony a co chcesz poprawić. Jak wyglądają twoje przekonania i jakimi wartościami posługujesz się w życiu. Wycieczka kajakami po zatoce oraz treking po półwyspie. Będziemy podziwiać klifowego krajobraz półwyspu św. Wawrzyńca oraz wysp Porto Santo i Desertas, a także pasa startowego lotniska wspartego na 180 kolumnach.

wycieczki-madera-01

Dzień 4

Zajęcia w hotelu. Superwizja poranna. Odmierz dokładnie swoje życie i zobacz na czym na prawdę Ci zależy, co jest dla ciebie ważne.

wycieczki-madera-06

Dzień 5

Porto Moniz. Superwizja poranna. Jak być jeszcze bardziej szczęśliwą. Czym jest zjawisko FLOW i jaki ma wpływ na nasze codzienne życie. Zwiedzimy północną część wyspy. Przejedziemy malowniczą Drogą Północną po klifach północnego wybrzeża. Zobaczymy naturalne baseny lawowe w Porto Moniz gdzie zjemy objad. Dalej wjedziemy na wysoki klif, skąd będziemy podziwiali panoramę zatoki. Następnie przejedziemy przez niezwykłą „tundrę maderyjską”, czyli płaskowyż Paul da Serra i Madalena do Mar.

wycieczki-madera-05

Dzień 6

Pico de Areiro. Superwizja poranna. Jakie masz przekonania i jak one Cię wspierają. Zobaczymy najwyższe szczyty Madery: od Pico Arieiro do Pico Ruivo, wszystkie powyżej 1800 m n.p.m. Odwiedzimy lasy laurowe oraz słynne levady.

wycieczki-madera-02

Dzień 7

Dzień wolny. Superwizja poranna i czas wolny.

Cena wyjazdu:

Cena w pokoju 2-os z 2 posiłkami za osobę: 3308 PLN + 0% VAT
Cena w pokoju 2-os z 2 posiłkami z widokiem na morze za osobę: 3698 PLN + 0% VAT
Cena 4 wycieczek: 1120 PLN + 0% VAT
Cena szkolenia 32 godziny warsztatu i coachingu grupowego: 2450 zł + 23% VAT
Razem: 6878 zł + VAT od części szkoleniowej

Wyjazd obejmuje:

Przelot w obie strony, zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym w hotelu 5***** (Hotel Melia Madeira Mare Resort & Spa), opieka rezydenta, ubezpieczenie, 32 godziny warsztatu i coachingu grupowego, 4 dni wycieczek po wyspie, własny kameralny autokar, opieka 2 profesjonalnych coachów.

Potrzebujesz więcej informacji? Zarezerwuj miejsce!