Dlaczego warto z nami pracować? - VictoriaTravel.pl

Dlaczego warto z nami pracować?

Nasze biuro podróży szczególną wagę przykłada do jakości usług. Państwa satysfakcja jest dla nas absolutnym priorytetem: każdy indywidualny wyjazd jest unikatowy, dopasowany do oczekiwań, odpowiadający na konkretne potrzeby. Sami na sobie „testujemy” różne opcje podróży, dlatego jesteśmy przekonani co do ich jakości. Jedną z naszych zasad jest to, że nie polecilibyśmy naszym klientom niczego, w czego standard mamy jakiekolwiek wątpliwości.


Jesteśmy solidnym partnerem biznesowym

Działamy od 2002 roku, posiadamy licencję touroperatorską, ubezpieczenie organizatora turystyki Signal Iduna. Jesteśmy partnerem ponad 200 biur turystycznych, flot safari nurkowych, hoteli. Zaufanie biznesowe potwierdza także członkostwo w międzynarodowej grupie BNI.

Mamy wielkie doświadczenie

Rekomendowane hotele i usługi turystyczne sprawdzamy samodzielnie, współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami. Nasz zespół to osoby z wieloletnią praktyką, a jednocześnie pasją podróżowania i poznawania nowych miejsc.

Wyjątkowo dbamy o naszych Klientów

Przygotowując oferty uważnie wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i spełniamy je. Zawsze zapewniamy opiekę rezydentów albo przedstawicieli naszego biura na miejscu. Nasza pomoc jest dostępna przez 24 godziny na dobę.

Jesteśmy partnerem

mautic is open source marketing automation

Newsletter

FreshMail.pl